O nas

Nazywam się Michał Prask. Stworzyłem firmę, która ze swoją ofertą chce dotrzeć głównie do odbiorców z pokolenia Y i wszystkich tych, którym się po prostu spodoba.

Nie chcę jednak tylko oferować Wam gotowych produktów – chcę Was w proces ich tworzenia aktywnie włączyć. Nie chcę Wam mówić, czego potrzebujecie. Chcę Was słuchać i zaoferować Wam produkty, których będziecie współtwórcami i które będą odpowiadały Waszym gustom i będą realizowały Wasze potrzeby. Oferujemy produkty do dekoracji i aranżacji okna.

Są to przede wszystkim zabezpieczenia przeciwsłoneczne takie jak rolety, plisy czy żaluzje, a także karnisze. Ich kolorystyka i wzornictwo odpowiadają panującym trendom. Stosowane materiały i rozwiązania techniczne zapewniają bezpieczeństwo, trwałość, łatwość i wygodę użytkowania. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich odbiorców, którzy wiedzą, że „tanio znaczy drogo”. Nasi Partnerzy to głównie pokolenie Y, ale również wszyscy Ci, którzy przez swoje decyzje zakupowe wyrażają siebie i podkreślają swoją wyjątkowość, indywidualizm, niezależność. Którzy tworzą własny styl.

Nasze produkty służą zapewnieniu komfortu ich użytkownikowi w każdym jego wymiarze. Dlatego powstają przy czynnym współudziale ich Odbiorców – począwszy od momentu i procesu ich projektowania, a kończąc na testowaniu proponowanych rozwiązań czy wyrażaniu opinii i spostrzeżeń po bezpośrednim kontakcie z produktem w miejscu sprzedaży.

Nasze produkty oferujemy do sprzedaży jako produkty gotowe oraz w rozmiarach na indywidualne zamówienie klienta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl